Felvételizők ideiglenes rangsora

 Tisztelt Szülők! Kedves Felvételiző Diákok!

 

Az alábbiakban megtekinthetik ideiglenes felvételi jegyzékünket, mely felvételizőink rangsorát tartalmazza.

 

Fontos információ, hogy jelentkezőinket minden tagozatkódnál besoroltuk, melyre jelentkezést nyújtottak be. Sok olyan tanuló van, aki több tagozatunkat is megcélozta, így vannak átfedések a rangsorok között. A végleges – a győri központ által összeállított – jegyzékben mindenki csak 1 tagozatra nyerhet felvételt, tehát a végleges sorrendben jelentkezőink jelentősen előbbre kerülhetnek, és felvételt nyerhetnek iskolánkba olyanok is, akik most szomorúak, és attól tartanak, hogy ez nem sikerülhet. A lényeges az, hogy ne adják fel céljukat: jelöljék meg első helyen iskolánkat, és azon belül is a további terveiknek leginkább
megfelelő tagozatkódot.

 

A kódok módosítására és új kód felvételére az általános iskolában van lehetőség, március 21-22-én. A végleges felvételi jegyzék április 23-án jelenik meg. A felvételi döntésről jelentkezőinket április 30-ig levélben értesítjük.

 

Amennyiben még maradt kérdésük, azt feltehetik e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen vagy telefonon, a 369-35-05 telefonszámon.

 

Felhívjuk továbbá szíves figyelmüket, hogy a 0082 tagozat kódú (4+1 évfolyamos német nyelvi előkészítős tagozat) nem indul, de lehetőségük van új tagozatkód  felvételére!

 

Várhatóan felvehető létszám:

0005 – 17 fő
0006 – 17 fő
0007 – 34 fő
0008 – 34 fő
0082 – 0 fő

 

Tagozatok:

0005 informatika tagozat

0006 angol nyelvű tagozat

0007 angol nyelvi előkészítő tagozat

0008 angol két tanítási nyelvű tagozat

BGSZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma

OM: 203061

1047 Budapest, Baross u. 72.

© Copyright Berzeviczy Gergely Szakg. 2019. Joomla weboldalak SiteFace Kft.

Search