Ebédbefizetés

A 2018/19-es tanévben is lehet ebédet kérni, amennyiben le lett adva az iskolában a gazdasági irodában a kitöltött eredeti igénylőlap és adatkezelési nyilatkozat, illetve kedvezményre jogosultság esetén eredeti nyilatkozat és a megfelelő igazolások másolata. (Ezeket minden tanévben egyszer kell leadni, kivéve változás esetén.)

Az ebéd befizetése minden hónapra az azt megelőző hónapban történik.

Bruttó árak egy ebédre vonatkoztatva:
- 351 Ft, ha nincs támogatás,
- 176 Ft 50%-os támogatás esetén.

Az ebéd megrendelése csak az előre befizetett napokra lehetséges.

Fizetni készpénzzel, vagy utalással lehet (előre utalás, ugyanis csak akkor rendelhető meg az ebéd, ha megérkezik a befizetett összeg).

Átutalni csak számla ellenében lehet. Számlát, illetve minden egyéb információt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen lehet kérni.
A szeptemberi ebédpénz utalásához a számlát augusztus 25-ig lehet kérni, a többi hónapra a tárgyhónapot megelőző hó 1-jétől 20-ig.

Készpénz fizetés esetén kérjük, pontosan kiszámolt összeget szíveskedjenek küldeni gyermekükkel.

Az ebédbefizetés helye: iskola II. emelet 38. Gazdasági iroda

Ebédelési napok száma szeptemberben legfeljebb 20.

Minden kérdéssel, problémával kérjük, írjon a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre.

BGSZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma

OM: 203061

1047 Budapest, Baross u. 72.

© Copyright Berzeviczy Gergely Szakg. 2019. Joomla weboldalak SiteFace Kft.