Ebédbefizetés

A 2019/2020 tanév ebédbefizetéssel kapcsolatos információk:

A 2019/20-as tanévben is lehet ebédet kérni, amennyiben le lett adva az iskolában a gazdasági irodában a kitöltött eredeti igénylőlap és adatkezelési nyilatkozat, illetve kedvezményre jogosultság esetén eredeti nyilatkozat és a megfelelő igazolások másolata. (Ezeket minden tanévben egyszer kell leadni, kivéve változás esetén.)

Az étkezéssel kapcsolatos tájékoztatókat, igénylőlapot és nyilatkozatokat a letölthető és kinyomtatható mellékletek tartalmazzák.

A kitöltött dokumentumok leadási határideje: 2019. augusztus 15.

Az ebéd befizetése minden hónapra az azt megelőző hónapban történik.

Fizetni készpénzzel, vagy utalással lehet (előre utalás, ugyanis csak akkor rendelhető meg az ebéd, ha megérkezik a befizetett összeg).

A szeptemberi hónapra vonatkozó készpénzes ebédbefizetés 2019. augusztus 21-22-23-án lehetséges.

Az ebédbefizetés és ügyintézés helye: iskola II. emelet 38. Gazdasági Iroda.

Kérjük, hogy készpénz fizetés esetén pontosan kiszámolt összeget szíveskedjenek hozni, vagy küldeni gyermekükkel.

Átutalni csak számla ellenében lehet. Számlát, illetve minden egyéb információt a lenti email címen lehet kérni.

Bruttó árak egy ebédre vonatkoztatva:
- 351 Ft, ha nincs támogatás,
- 176 Ft 50%-os támogatás esetén.

Az ebéd megrendelése csak az előre befizetett napokra lehetséges.

ÉSZGSZ megbízott ügyintézője: Nyitrai Imre gondnok

Minden kérdéssel, problémával kérjük, írjon a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre.

8. melléklet - NYILATKOZAT
9. melléklet - IGAZOLÁS
Adatkezelési nyilatkozat
Adatlap diétás étkezést igénylők részére
Kedvezményes étkezéssel kapcsolatos tájékoztatás a szülők részére
Nyilatkozat átutalással fizető szülők részére
Szándéknyilatkozat és igénylőlap étkeztetés megrendeléséhez 2019/2020 tanévre
Szülői tájékoztató 2019/2020 tanévre

BGSZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma

OM: 203061

1047 Budapest, Baross u. 72.

© Copyright Berzeviczy Gergely Szakg. 2019. Joomla weboldalak SiteFace Kft.