Tanáraink

 

KÉP

Név

Pozícó és tanított tantárgyak

Elérhetőség

 Koronkane Jarai Annamaria

Koronkáné Járai Annamária

igazgató

magyar nyelv és irodalom

igazgato@berzeviczy.hu

 Szalay Eva

Szalay Éva

igazgatóhelyettes

magyar nyelv, német nyelv

szalay.eva@berzeviczy.hu

 Kokeny Erzsebet

Kökény Erzsébet

szakmai igazgatóhelyettes

szakmai tantárgyak

kokeny.erzsebet@berzeviczy.hu

KÉP

Név

Pozícó és tanított tantárgyak

Elérhetőség

 drpeti dr. Aszalós Péter angol nyelv aszalos.peter@berzeviczy.hu

 Bedo Gertrud

Bedő Gertrúd

11.A osztályfőnök

szakmai tantárgyak

bedo.gertrud@berzeviczy.hu

 Bertok Zsuzsa

Bertók Zsuzsanna

11.B osztályfőnök

szakmai tantárgyak

bertok.zsuzsanna@berzeviczy.hu

 Bogar Eva

Bogár Éva

angol nyelvi munkaközösség vezető

angol nyelv, történelem

bogar.eva@berzeviczy.hu

 Csaszarne Begezi Gabriella

Császárné Begezi Gabriella

német nyelv, orosz nyelv

begezi.gabriella@berzeviczy.hu

 Dienerne Szakacs Krisztina

Dienerné Szakács Krisztina

Beiskolázási Marketing munkaközösség vezető

szakmai tantárgyak

szakacs.krisztina@berzeviczy.hu

 Gabnay Reka

Gabnay Réka

10.C osztályfőnök

Osztályfőnöki munkaközösség vezető

angol nyelv, célnyelvi civilizáció

gabnay.reka@berzeviczy.hu

 Graf Timea

Gráf Tímea

informatika

graf.timea@berzeviczy.hu

 Hajnal Katalin

Hajnal Katalin

10.A osztályfőnök

Humán / Társadalomtudományi munkaközösség vezető

magyar nyelv és irodalom, francia nyelv

hajnal.katalin@berzeviczy.hu

 Jakubek Renata

Jakubek Renáta

szakmai tantárgyak

jakubek.renata@berzeviczy.hu

 Juhasz Csilla

Juhász Csilla

12.C osztályfőnök

angol nyelv, célnyelvi civilizáció

juhasz.csilla@berzeviczy.hu

 Karacsonyne Bekecs Ildiko

Karácsonyné Bekecs Ildikó

testnevelés

bekecs.ildiko@berzeviczy.hu

 Kinczelne Szucs Timea

Kinczelné Szűcs Tímea

9.kny osztályfőnök

angol nyelv, történelem angol nyelven

kinczel.timea@berzeviczy.hu

 Kosinsky Miklos

Kosinsky Miklós

történelem

kosinsky.miklos@berzeviczy.hu

 Ligeti Edit

Ligeti Edit

ügyviteli ismeretek

ligeti.edit@berzeviczy.hu

 Maximcsuk Jozsefne

Maximcsuk Józsefné

matematika, természettudományi ismeretek

maximcsuk.nelli@berzeviczy.hu

Mednyanszky Attila

Mednyánszky Attila

testnevelés

mednyanszky.attila@berzeviczy.hu

 Nagy Agnes

Nagy Ágnes

matematika, természettudományi ismeretek

nagy.agnes@berzeviczy.hu

 Nagy Noemi

Nagy Noémi

9.ny osztályfőnök

Digitális Módszertani munkaközösség vezető

magyar nyelv és irodalom

nagy.noemi@berzeviczy.hu

 Peukert Ivett

Peukert Ivett

9.A osztályfőnök

szakmai tantárgyak

peukert.ivett@berzeviczy.hu

 Pocsi Dorottya

Pócsi Dorottya

könyvtárpedagógus

pocsi.dorottya@berzeviczy.hu

konyvtar@berzeviczy.hu

 Radovan Laszlo

Radován László

12.A osztályfőnök

angol nyelv, szakmai tantárgyak

radovan.laszlo@berzeviczy.hu

 Rigoczki Csaba

Rigóczki Csaba

földrajz, biológia, etika

rigoczki.csaba@berzeviczy.hu

 Santa Zoltan

Sánta Zoltán

9.C osztályfőnök

DÖK vezetője

magyar nyelv és irodalom, történelem

santa.zoltan@berzeviczy.hu

 Svoboda Robert

Svoboda Róbert

12.B osztályfőnök

angol nyelv

svoboda.robert@berzeviczy.hu

 Szathmary Kiraly Sandor

Szathmáry-Király Sándor

informatika (rendszergazda)

szathmary.sandor@berzeviczy.hu

 Szeidlne Vodinak Gyorgyi

Szeidlné Vodinák Györgyi

matematika, földrajz

vodinak.gyorgyi@berzeviczy.hu

 Szekelyne Kerekes Agnes

Székelyné Kerekes Ágnes

Természettudományi munkaközösség-vezető

matematika, természettudományi ismeretek

szekely.agnes@berzeviczy.hu

 Trencsenyi Nora

Trencsényi Nóra

11.C osztályfőnök

angol nyelv

trencsenyi.nora@berzeviczy.hu

 Vaskone Murath Magdolna

Vaskóné Muráth Magdolna

szakmai tantárgyak

murath.magdolna@berzeviczy.hu

Iskolatitkár

KÉP

Név

Pozícó és tanított tantárgyak

Elérhetőség

 Tatrai Aniko

Tátrai Anikó

iskolatitkár

info@berzeviczy.hu

tatrai.aniko@berzeviczy.hu

További segítőink

Kiss Emese

 gazdasági munkatárs

gazdasagi@berzeviczy.hu, kiss.emese@berzeviczy.hu

Nyitrai Imre

 gondnok

gondnok@berzeviczy.hu, nyitrai.imre@berzeviczy.hu

Bánkuti János

 karbantartó

 

Szajkó Lajosné

 takarító

 

Séra Sándorné

 takarító

 

Ecsediné Hegyes Renáta

 takarító

 

A fényképeket a Kép-S Fotónak köszönhetjük.

BGSZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma

OM: 203061

1047 Budapest, Baross u. 72.

© Copyright Berzeviczy Gergely Szakg. 2019. Joomla weboldalak SiteFace Kft.

Search