Tanáraink

 

KÉP

Név

Pozícó és tanított tantárgyak

Elérhetőség

 Koronkane Jarai Annamaria

Koronkáné Járai Annamária

igazgató

magyar nyelv és irodalom

igazgato@berzeviczy.hu

 Szalay Eva

Szalay Éva

igazgatóhelyettes

magyar nyelv, német nyelv

szalay.eva@berzeviczy.hu

 Dienerne Szakacs Krisztina

Dienerné Szakács Krisztina

szakmai igazgatóhelyettes

szakmai tantárgyak

szakacs.krisztina@berzeviczy.hu

KÉP

Név

Pozícó és tanított tantárgyak

Elérhetőség

 Bedo Gertrud

Bedő Gertrúd

5/13 osztályfőnök

szakmai tantárgyak

bedo.gertrud@berzeviczy.hu

 Bertok Zsuzsa

Bertók Zsuzsanna

9.ny osztályfőnök

szakmai tantárgyak

Beiskolázási Marketing munkaközösség vezető

bertok.zsuzsanna@berzeviczy.hu

 bodor nagy Bodor-Nagy Edit

9.b osztályfőnök

testnevelés

nagy.edit@berzeviczy.hu

 Bogar Eva

Bogár Éva

angol nyelvi munkaközösség vezető

angol nyelv, történelem

bogar.eva@berzeviczy.hu

 csankine Csánkiné Kovács Anita angol nyelv kovacs.anita@berzeviczy.hu

 Csaszarne Begezi Gabriella

Császárné Begezi Gabriella

német nyelv, orosz nyelv

begezi.gabriella@berzeviczy.hu

 Gabnay Reka

Gabnay Réka

12.c osztályfőnök

Osztályfőnöki munkaközösség vezető

angol nyelv, célnyelvi civilizáció

gabnay.reka@berzeviczy.hu

 Graf Timea

Gráf Tímea

informatika

graf.timea@berzeviczy.hu

 Hajnal Katalin

Hajnal Katalin

12.a osztályfőnök

Humán / Társadalomtudományi munkaközösség vezető

magyar nyelv és irodalom, francia nyelv

hajnal.katalin@berzeviczy.hu

 Juhasz Csilla

Juhász Csilla

angol nyelv, célnyelvi civilizáció

juhasz.csilla@berzeviczy.hu

  Kálmán Zsuzsanna angol nyelv kalman.zsuzsanna@berzeviczy.hu

 Kinczelne Szucs Timea

Kinczelné Szűcs Tímea

10.c osztályfőnök

angol nyelv, történelem angol nyelven

kinczel.timea@berzeviczy.hu

  Kovács József informatika kovacs.jozsef@berzeviczy.hu
Kokeny Erzsebet Kökény Erzsébet

szakmai tantárgyak

kokeny.erzsebet@berzeviczy.hu

 Ligeti Edit

Ligeti Edit

ügyvitel, magyar nyelv és irodalom

ligeti.edit@berzeviczy.hu

  Lukács Katalin

9.a osztályfőnök

angol nyelv

lukacs.katalin@berzeviczy.hu
  Makláriné Eszterházi Judit szakmai tárgyak  

 Maximcsuk Jozsefne

Maximcsuk Józsefné

matematika, természettudományi ismeretek

maximcsuk.nelli@berzeviczy.hu

Mednyanszky Attila

Mednyánszky Attila

9.c osztályfőnök

testnevelés

mednyanszky.attila@berzeviczy.hu

  Muladi Tamás

10.a osztályfőnök

történelem, földrajz, természettudományi ismeretek

muladi.tamas@berzeviczy.hu

 Nagy Agnes

Nagy Ágnes

matematika, természettudományi ismeretek

nagy.agnes@berzeviczy.hu

 nagy sandor Nagy Sándor

10.b osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom

DÖK segítő tanár

nagy.sandor@berzeviczy.hu

 Peukert Ivett

Peukert Ivett

11.a osztályfőnök

szakmai tantárgyak

peukert.ivett@berzeviczy.hu

 Radovan Laszlo

Radován László

angol nyelv, szakmai tantárgyak

radovan.laszlo@berzeviczy.hu

 Santa Zoltan

Sánta Zoltán

11.c osztályfőnök

magyar nyelv és irodalom, történelem

santa.zoltan@berzeviczy.hu

  Szalay Zsolt informatika szalay.zsolt@berzeviczy.hu

 Szekelyne Kerekes Agnes

Székelyné Kerekes Ágnes

Természettudományi munkaközösség-vezető

matematika, természettudományi ismeretek

szekely.agnes@berzeviczy.hu

 Trencsenyi Nora

Trencsényi Nóra

9.kny osztályfőnök

angol nyelv

trencsenyi.nora@berzeviczy.hu

 Vaskone Murath Magdolna

Vaskóné Muráth Magdolna

szakmai tantárgyak

murath.magdolna@berzeviczy.hu

Iskolatitkár

KÉP

Név

Pozícó és tanított tantárgyak

Elérhetőség

 

Kökényesi Eszter

iskolatitkár

info@berzeviczy.hu

kokenyesi.eszter@berzeviczy.hu

További segítőink

Kohányiné Gaál Zsuzsanna

 gazdasági munkatárs

gazdasagi@berzeviczy.hu, gaal.zsuzsanna@berzeviczy.hu

 gondnok

gondnok@berzeviczy.hu,

Bánkuti János

 karbantartó

 

Dobos István

hálózati rendszergazda dobos.istvan(kukac)berzeviczy.hu
Vancsakovszki Richárd rendszergazda studio.keletiszg(kukac)gmail.com

Szajkó Lajosné

 takarító

 

Séra Sándorné

 takarító

 

Ecsediné Hegyes Renáta

 takarító

 

A fényképeket a Kép-S Fotónak köszönhetjük.

BGSZC Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum

OM: 203061

1047 Budapest, Baross u. 72.

© Copyright Berzeviczy Gergely Technikum. 2020. Joomla weboldalak SiteFace Kft.

Search